Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
20.11.2018

Відрядження до Австрії делегації НТУ «Дніпровська політехніка»

Делегація НТУ «Дніпровська політехніка» в рамках міжнародної програми Європейського Союзу Еразмус+ відвідали університет - партнер Монтан-університет (м. Леобен, Австрія). Склад делегації: І. І. Клімкіна – доцент кафедри екології та ТЗНС, заступник начальника відділу міжнародних зв’язків ННЦМС; О. Ю. Чуріканова – доцент кафедри ЕЕтаЕК; О. Ю.Дяченко – провідний інженер відділу міжнародних зв’язків ННЦМС; В. А. Чередник– інженер 1 категорії ННЦМС.

Співробітники відділу міжнародних зв’язків брали участь у Міжнародному проекті Erasmus+ «International Staff Week», де презентували наукові та методичні досягнення НТУ «Дніпровська політехніка», а також кафедр екології та технологій захисту навколишнього середовища й електронної економіки та економічної кібернетики, провели лекції в рамках заходів «Другий міжнародний день лекцій», «Бібліотека людського ресурсу» та «Щорічна міжнародна виставка з навчанням за кордоном».
Відбулась зустріч із кураторами програм академічної мобільності Університету технологій «Аміркавір» (Тегеранська політехніка, м. Тегеран, Іран), Китайський університет гірництва та технологій (м. Пекін, Китай) та Санкт-Петербургського гірничого університету (м. Санкт-Петербург, РФ).

З координатором академічної мобільності Erasmus+ Монтан-університету (м. Леобен, Австрія) на зустрічі обговорювали питання щодо реалізації поточного етапу співробітництва між Монтан-університетом та НТУ «Дніпровська політехніка» в рамках програми Erasmus+ у 2018 році; аналіз результатів співробітництва щодо студентської мобільності в рамках магістерських програм AMRD, System Engineering та Environmental Studies; а також щодо перспективних планів співробітництва у міжнародних освітніх та академічних програм.


Відділ міжнародних зв’язків

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт