Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.11.2018

Наші першокурсники – талановиті!

22 листопада в актовій залі НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся фестиваль-конкурс талантів першокурсників «Я – першокурсник 2018», щорічний фестиваль, який дає можливість талановитими першокурсниками показати свої творчі здібності.
Цього року журі фестивалю відзначили:

Фінансово-економічний факультет:
Дипломом за сучасну хореографію – танок студентів першокурсників;
Дипломом автора та виконавця – талановитий студент, щойно відкритої нової спеціальності на кафедрі обліку та аудиту «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», Володимир Правдін.
Також дуже переконливим був студент Володимир Бездворний у ролі грузина.

Факультет інформаційних технологій:
Щороку вражає своїми сценаріями та акторською грою усіх, без виключення, учасників постанови, а також неймовірними костюмами. Отримані дипломи:
Диплом за оригінальний танок – студенти 1курсу;
Диплом за оригінальний адаптований сценарій;
Диплом за інтелектуальний гумор;
Диплом за відео.
Також поза увагою журі не залишились Єгор Великожон, з оригінальною хореографією, Анастасія Рейс, зі своїм акторським та виконавським талантами, Анжеліка Почаєвець, яка гарно виконала пісню.

Факультет менеджменту:
Запам’ятався глядачам та журі цілісністю виступу , яскравими образами, декораціями, лаконічністю та підготовкою. Отримані дипломи:
За хореографію – «Танок племені»;
За виконання пісень – Юлія Сипало;
За декорації – Влада Азарова, Тетяна Афанасьєва, Альона Радченко;
Головний диплом фестивалю «За кращу програму».
Також треба відзначити акторську гру Тетяни Афанасьєвої, Юлії Сипало та Хаяла Алієва.

Електротехнічний факультет:
Вразив своєю хореографією й отримав дипломи за «Стильний танок» і «Сучасний танок», а також чудово грала на фортепіано Вікторія Шамко та отримала диплом за «Інструментальне виконання»
Геологорозвідувальний факультет разом з Механіко-машинобудівним факультетом представили цікаву, лаконічну програму і нагороджені дипломами:
«Спортивний танок» 
«Кращі ведучі» - Анастасія Гриценюк та Сава Шебанов 
«StandUp» - Владислав Одегов

Факультет будівництва:
«Естрадна мініатюра» - Єгор Гребенников та Микита Гудзик;
«СТЕМ» - Євгеній Тимошенко, Микита Гудзик та Іл’яс Мамедов; 
«Масовий танок» - студенти 1 курсу;
«Відео» - студенти 1 курсу.

Гірничий інститут:
Відрізнявся витримкою та згуртованістю вболівальників, а яскравим виступом був танок «Харашо» у виконанні хлопців-першокурсників, який і отримав диплом «Шоу-танок».

Юридичний факультет, який виступав у новому статусі: Навчально-наукового інституту гуманітарних і соціальних наук отримав диплом «Жіночий вокал», яким вразила першокурсниця Катерина Дьоміна.

Організатори фестивалю висловлюють вдячність студентам старших курсів, культоргам факультетів та організаторам виступів: Майї Гайді, Стасу Бугайчуку та Карині Рурус (ЕТФ); Анастасії Огнєвій та Марині Орловій (ФЕФ); Марині Цонді(ММФ); Алісі Бутенко, Анастасії Байковій та Максиму Антоненку (ФМ); Марії Новохатько, Миколі Нарівському, Егору Чистякову та Микиті Матлахову(ГРФ); Вікторії Купрієнко, Костянтину Попову, Кирилу Шилову та Максиму Герасимову (ФІТ); Марині Литовченко та Яніні Чувило (ФБ); Вадиму Сорокі (ГІ); Аріні Рудіч (ЮФ). А також ведучим свята Каріні Рутус та Костянтину Попову.


Інформація культурно-освітнього центру НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото Володимира Туркульця, відеостудія «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт