Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.12.2018

«Буткамп інструкторів Академій Cisco 2018» у Дніпровській політехніці

На «Буткамп Cisco-2018» завітало 80+ представників шкіл, коледжів, університетів та інших закладів України з Дніпра, Києва, Львова, Харкова, Житомира, Черкас, Павлограда, Кривого Рогу, Кам’янського, Добропілля, Покровська та інших міст і населених пунктів України.

Теми буткампу: Інтернет речей, кібербезпека, програмування та STEM-практика.
Учасники заходу інтенсивно попрацювати над практичними навичками на воркшопх під керівництвом міжнародного рівня інструкторів Cisco.
Заслухали також доповіді про досвід викладання IT-дисциплін Л.І. Цвіркуна (НТУ «ДП»), О.В. Старосельцевої (КРКМ ДНУ ім. О. Гончара), Я.В. Панферової (НТУ «ДП»), О.Л. Блат (КРКМ ДНУ ім. О. Гончара) для викладачів ПТУ, коледжів і університетів.
Дискусії з вчителями шкіл провели Н.П. Полякова (ЗДІА), І.В. Шахман (Недогарківський ліцей Полтавської обл.), С.М. Дзюба (НВК № 141 «ОРТ» м. Києва) і Г.А. Коломоєць (ІМЗО МОН України).

Всі наші гості, які прослухали лекції і виконали практичні завдання отримали сертифікати підвищення кваліфікації на буткампі, а ті що виконували це спритніше всіх − повезли ще додому сувеніри від Cisco.
Дякуємо співробітникам Інституту модернізації змісту освіти МОН України і міських відділів освіти, які допомогли оргкомітету в інформуванні вчителів та викладачів IT-дисциплін про цей захід.

Дякуємо всім учасникам, які приїхали та інтенсивно попрацювали на «Буткампі інструкторів Академій Cisco 2018»!

Л.І. Цвіркун,
професор, керівник центру підготовки та підтримки академій Cisco НТУ «Дніпровська політехніка» 
Фото Микити Скрипниченка, відеостудія «Юність» 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт