Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
22.12.2018

Співробітники кафедри електропривода НТУ «Дніпровська політехніка» відвідали Університет Технологій Бельфор-Монбельяр

Співробітники кафедри електропривода НТУ «Дніпровська політехніка» відвідали Університет Технологій Бельфор-Монбельяр University of technology of Belfort-Monbeliard у Франції.

Візит відбувся в рамках проекту «Інтеграція електромобілів до електричної мережі», який наш університет виконує спільно з французьким вишем-партнером за програмою спільних наукових досліджень «Дніпро-2017».
Університет Бельфор-Монбельяр має першу і найбільшу у Франції Лабораторію з розробки паливних елементів Fuel Cell Lab, а сучасну лабораторію мехатроніки. Тематика досліджень і розробок– системи електропривода для електромобілів та електроскутерів, поновлювані джерела енергії та засоби автоматизації.

В ході візиту учасники проекту (Олександр Балахонцев і Олександр Бешта) провели семінар «Електромобілі: технічні та бізнес-аспекти», ознайомились з обладнанням лабораторій французького університету, зустрілись із директором регіонального відділення паном Фредериком Клоде. Досягнуто домовленість про участь у спільних розробках в рамках конкурсів Горизонт-2020, а також про обмін студентами між НТУ «Дніпровська політехніка» та УТБМ.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт