Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.02.2019

«Разом для найкращого Інтернету!»

Цю подію організовувала спільнота Програми Академій Cisco України, університети: Львівська, Харківська і Дніпровська політехніка, Інженерний інститут ЗНУ, Чернівецький НУ та ДонНТУ. 
В онлайн-уроці взяли участь 10 000+ учнів та студентів.

Самойлов Станіслав – т. в. о. заступника Начальника управління, начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції – розповів про структуру і напрямки роботи кіберполіції, кібернетичні атаки, інтернет шахрайство і дав рекомендації, як діяти при виявленні шахрая.

Вікторія Іцкович, з компанії ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки розповіла про «Соціальну інженерію: як хакери використовують вразливості людей».

Про цей інтернет-урок вже розповіли в новинах на ТБ

Якщо Ви не взяли участь у цій події 5 лютого, то рекомендуємо всім учням 8-11 класів, студентам і викладачам долучитися до цього онлайн-уроку на YouTube, перевірити себе на знання правил кібербезпеки, поставити питання експертам, отримати доступ до записів виступів та презентацій спікерів і отримати сертифікат.

У Вас ще є час до 16 лютого 2019 р. 
Для реєстрації і ознайомлення з онлайн-уроком необхідно перейти за посиланням:


Цвіркун Леонід Іванович, професор, керівник
Центру підготовки інструкторів та підтримки
академій Cisco НТУ «Дніпровська політехніка»,
член оргкомітету

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт