Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.02.2019

Мені тут дуже сподобалось!

«День відкритих дверей» 16 лютого в НТУ «Дніпровська політехніка» – характерний масштабністю, насиченістю інформації, чималою кількістю майбутніх абітурієнтів, від яких можна було почути: «Мені тут дуже сподобалось!».

Артем і Настя з СШ № 106 в університет приходять не вперше, а саме кафедру філології та мовної комунікації : «Нам тут дуже цікаво. Сьогодні з нами ще і Вікторія. Маємо надію стати студентами Дніпровської політехніки. – поділилися школярі». Цікавляться філологією також Каріна і Сніжана з Підгороднянської СШ № 2.
Чимало зацікавлених юрмилося біля стендів гемологічного центру, механіко-машинобудівного факультету, Інституту електроенергетики та Інституту економіки. З дітьми прийшли і батьки. Як і Святослав, який цікавиться геологією і мріє продовжити справу свого тата. На «розвідку» приїхали Владислав, Віктор і Назар з Новомосковської СШ №1. 
На всі запитання потенціальні абітурієнти могли отримати компетентні відповіді на зустрічі з проректорами, завідувачами кафедр та представниками з усіх факультетів. 

Чекаємо на вас, друзі!


Фото відео студії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт