Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
22.02.2019

«О слово рідне, що без тебе я!»

Творчий колектив Центру уже не один десяток років активно популяризує українську мову на теренах Дніпра. 

Запальною українською піснею зустріли господарі школи №139 творчий колектив Центру Дніпровської політехніки. На святковій гостині в НВК № 139 зібралися разом учні, вчителі й адміністрація школи, викладачі й студенти Дніпровської політехніки.

Богдан Швечиков – студент-другокурсник факультету Менеджменту, звернувся до шанувальників рідного слова «Молитвою до мови» Катерини Мотрич. Із привітальним словом до учасників святкової імпрези звернулася завідувач кафедри філології та мовної комунікації професор Світлана Ігнатьєва. Плекати рідне слово, пишатися своєю мовою, культурою, Україною закликала Ірина Цюп’як – директор Центру культури української мови імені Олеся Гончара.
 

Активну участь у проведенні свята взяли студентки-першокурсниці Владислава Лобанова та Ауріка Доброуменко, Анастасія Скупенко . Саме учні 139 школи стали першими слухачами власне написаної новели про кульбабку студентки-філологині Владислави Лобанової та авторську поезію «Рідна мова» Анастасії Скупенко. Усіх вразив артистизм Ауріки Доброуменко. Читання гуморески про одеситку не лише викликало пожвавлення в залі, а й спонукало учнів до вивчення мови, вміння комунікувати у середовищі, а ще задуматись над своїми вчинками.
Звучали вірші, була розповідь про роботу Центру культури української мови імені Олеся Гончара з презентацією відеоматеріалів. 
Імпреза «О слово рідне, що без тебе я» спонукала старшокласників до подальшої розмови щодо вступу до Дніпровської політехніки. І наші студенти щиро ділилися з випускниками своїми враженнями про навчання в стінах найстарішого вишу Придніпров’я. 
Щира подяка всім шанувальникам рідного слова та тим, хто долучився до проведення дійства.


Творчий колектив кафедри філології та мовної комунікації

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт