Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.03.2019

Настрій весни

В улюбленому університеті про святковий весняний настрій для всіх жінок-колег (і чоловіків), дівчат-студенток, матерів і доньок потурбувалася жіноча рада.

Восьмий рік поспіль весна у Дніпровські політехніці розпочинається тематичним концертом, підготовленим, як кажуть, власними силами у творчій співпраці з Наталією Луценко. 6 березня у культурно-освітньому центрі всі присутні надихнулися радістю, теплом сердечним, ліричними піснями і танцями, гумористичними сценками, чудовою відеодобіркою від сім’ї Дибріних на тему «Мами й доньки».

Сподобалося – затишна сцена, прикрашена зі смаком стараннями голови жіночої ради Любові Лупацій і її помічницями; чарівні ведучі – професор Марина Пашкевич та доцент Михайло Зєнкін; наші дорогі колеги-артисти і юне дарування сім’ї Третяк, п’ятирічна Аннушка!
7 (1).jpg

Величезна подяка усім організаторам й учасникам свята весни! 

Найщиріші вітання і побажання всім милим жінкам любові,натхнення, миру і затишку у сім’ях, доброго настрою у нашому колективі – від ректора НТУ «Дніпровська політехніка» Геннадія Григоровича Півняка й усіх чоловіків університету. 


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото Володимира Туркульця, відеостудія «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт