Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.03.2019

«Я лиш інструмент, в якому плачуть сни мого народу»

Традиційне привітання з Днем народження Ліни Василівни Костенко відбулося у Центрі культури української мови ім.Олеся Гончара.

У затишній атмосфері кожен з присутніх відчув дотик до геніальних поетичних рядків. Лунали улюблені поезії: «Страшні слова коли вони мовчать», «Українське альфреско», «Пустелі сизих вечорів», «Очима ти сказав мені люблю» та інші.
Модератор заходу старший викладач каф. Філології та мовної комунікації Н.Г. Костюк.
До участі долучилися творчий колектив Центру, викладачі, студенти, актор Борис Великий, співробітники бібліотеки, журналісти.
Провідний фахівець Центру Леся Степовичка вразила присутніх раритетом – книгою «Вибране» з автографом великої поетеси, який вона подарувала у жовтні 1991 року, коли перебувала на зустрічі з творчою інтелігенцією нашого міста.
Ніжно і лірично прочитали поетичні рядка студенти Геологорозвідувального факультету (гр.161-18-1): Крістіна Рябченко, Едуард Некритий, Анастасія Старова,Єлизавета Тернова, Олександра Фоменко.
А студенти філологи уже вкотре продемонстрували високу майстерність у декламуванні поезії. Яскраво представлені образи, порівняння, метафори у виконанні: Доброуменко Ауріка, Катерина Панченко, Анастасія Лобанова, Вікторія Челнокова, Анастасія Новосьолова, Ярослав Грецький.
На завершення імпрези ще надихнулися високим Словом Ліни Василівни.
 

Даруй Вам, Боже, многая літа, шановна наша Ліно Василівно! 


Творчий колектив Центру культури української мови ім.Олеся Гончара

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт