Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.03.2019

Основи емоційного інтелекту

Сьогодні, 19 березня, на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся воркшоп «Основи емоційного інтелекту» від сертифікованого практика з емоційного інтелекту, тренера з коучингу, бізнес-тренера, коуча, експерта з розвитку керівників Катерини Куницької.

Такі зустрічі відбуваються у рамках навчально-просвітницького циклу «Від ідеї – до дії», створеного Громадською спілкою Центр інновацій «Сходи в Майбутнє». Мета проекту – партнерство ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій у сферу охорони здоров’я.
Захід організовано Громадською спілкою Центр інновацій «Сходи в Майбутнє», кафедрою екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка» та Радами молодих вчених Дніпропетровської області й НТУ «Дніпровська політехніка».
На воркшоп зібралося чимало студентів, молодих вчених, співробітників Дніпровської політехніки, гостей з інших вищих навчальних закладів та організацій, які зацікавлені в біотехнологіях.
За словами Катерини Куницької: «Емоції – джерело енергії, яке може творити або руйнувати. Вибір за вами як його використовувати».

На практикумі розмовляли про емоції, почуття та емоційний інтелект. Торкнулися також понять управління емоціями та емоційне управління. Учасники воркшопу розглянули як рівень емоційного інтелекту впливає на ефективність управління, а також базові емоції та їх роль в нашому житті. Крім цього, опрацювали одну з базових емоцій на життєвих ситуаціях. 
Навчання справлятись зі стресом виявилось цікавим. А ще – змінювати емоційні стани та підтримувати себе в ресурсному стані через розуміння своїх емоцій та своїх реакцій. Присутні отримали хвилю мотивації й дійсно надихнулись на позитивні зміни у своєму житті. 


Громадська спілка Центр інновацій «Сходи в Майбутнє»,
кафедра екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото Володимира Туркульця, відеостудія «Юність» 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт