Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.04.2019

Незбагненний всесвіт поезії кличе нас

У викладацькій читальній залі імені Н. О. Фоменкової відбулася презентація нової книжки Людмили Некрасовської, дніпровської поетеси, знаної в Україні та за її межами, – «Красота нехоженых дорог»

Вихід з друку нового видання – завжди значна подія для автора. Скільки вкладено сил, сумнівів, душі. Це і підбиття певних підсумків, і устремління в майбутнє, де видніється зоря вже чогось нового, іншого... Але в свою чергу це свято також і для тих, хто шанує творчість і талант автора. І цього разу віддані шанувальники зібралися в бібліотеці НТУ ««Дніпровська політехніка»», щоб привітати пані Людмилу з виходом нової – ювілейної двадцятої – поетичної збірки. 
З творчістю Людмили Некрасовської багато з нас знайомі давно. А для наших юних друзів, які сьогодні вперше будуть слухати її твори, ми готові повторити:
Людмила Віталіївна Некрасовська – член національної Спілки письменників України, голова Дніпропетровської обласної організації «Конгрес літераторів України», член спілок письменників Іспанії, Великобританії, Росії, Ізраїлю. Відповідальний редактор відділу «Література для юнацтва» міжнародного творчого об'єднання дитячих авторів, випусковий редактор міжнародного художньо-публіцистичного інтернет-журналу для юнацтва «Ступени» та член редколегії міжнародного альманаху «Форум». А також автор та ведуча міжнародних літературно-музичних проектів «Міста світу» і «Сучасна поезія світу»; літературно-мистецького проекту «Поетичне осмислення біблійних сюжетів в живописі»; голова оргкомітету міжнародного фестивалю літературних видань «Редкая птица». Керівник літературної студії при бібліотеці НТУ «Дніпровська політехніка».
Крім того, Л. В. Некрасовська – Лауреат міжнародних літературних премій, понад 80 разів ставала учасником різних міжнародних літературних конкурсів і фестивалів. Почесні звання: Почесний громадянин мистецтва (2007, Мадрид), Золоте перо Русі (2008, Москва). Публікувалася в антологіях, альманахах, журналах України та багатьох країн світу, вірші перекладені на різні мови.
У двадцятій збірці представлені нові вірші на теми, які надзвичайно хвилюють автора. Громадянська, філософська, любовна лірика чи пейзажні замальовки; рядки, присвячені рідному місту і тим місцям, де автору довелося побувати в недавні часи, або вірші про поезію, музику, живопис – вони відкривають відомого поета з нових сторін.
І "краса неходжених доріг" – це не тільки поетичні враження від нових поїздок. У цій невеличкій за форматом збірці автором вперше представлені притчі, переклади, художня проза. І це також нові, тобто, не ходжені дороги, пройтися якими запрошує читача Людмила Некрасовська.
У заході взяли участь студенти-філологи гр. 035-18-1 першого року навчання Лобанова Владислава, Доброуменко Ауріка, Панченко Катерина, які разом з автором прочитали російську та українську версії віршів «Поле», «Ах, ти країно…», «Ніч не має кінця»:
Також поезії, які їм найбільш сподобались, читали співробітники бібліотеки Тетяна Валова, Наталія Вітрук:

Серед присутніх на святі були й учасники літературної студії «Угольок», якою має честь керувати Л. Некрасовська: Наша випускницяДея Тененбаум назвала книжку чарівною й прочитала посвяту автору – вірш, який надихнув її після ознайомлення з новою збіркою пані Людмили.

Щирі слова подяки та захоплення промовила Тетяна Деркач. 
У залі панувала тепла, урочиста, піднесена атмосфера, частинку якої кожен зміг «поселити» у себе у серці. 
Про нову збірку віршів Людмили Некрасовської можна сказати – «мала штучка червінчик, а ціна велика»! Ми впевнені – неодмінно кожен охочий знайде в ній щось своє, те, що найбільш торкнулося душі, без чого вже не можна обійтися в ту мить, коли занурюєшся в незбагненний всесвіт поезії.
Тож, бажаємо пані Людмилі нових мандрів, нових приємних вражень, що будуть перетворюватися на незрівнянні поетичні рядки, яких з нетерпінням чекають її шанувальники!


Відділ громадської інформації НТБ
НТУ «ДП»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт