Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
08.04.2019

II Всеукраїнська Інтернет-конференція «Інформаційні технології: теорія і практика»

На початку квітня в НТУ «Дніпровська політехніка» відбулася II Всеукраїнська Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Інформаційні технології: теорія і практика».

Оскільки до наукової дискусії запросили молодих вчених та науковців-студентів, то і формат спілкування обрали новий та прогресивний: он-лайн спілкування в режимі телемосту між трьома вишами: Запорізьким національним технічним університетом, НТУ «Дніпровська політехніка» та Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М.Бекетова. Технічним засобом для плідного спілкування стала платформа Microsft Office 365, до якої приєдналися вже більшість провідних вишів країни.

Конференція присвячена до 120-річчя НТУ «Дніпровська політехніка», 20-річчя підготовки спеціальності «Системний аналіз» у стінах нашого вишу та 10-річчя першого випуску спеціальності «Системний аналіз і управління» ЗНТУ

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету інформаційних технологій НТУ «ДП» Михайло Олександрович Алекссєв, завідувач кафедри системного аналізу та обчислювальної математики ЗНТУ д.ф.-м.н., професор Корніч Г.В., завідувач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, д.ф.-м.н., професор Новожилова М.В., Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова.

Робота конференції тривала понад чотири години. За цей час із доповідями виступили близько двох десятків студентів та молодих вчених. Загалом з урахуванням заочних учасників участь у конференції взяло 100 осіб, які подали 50 доповідей розділених на чотири тематичні секції.

У планах – проводити такі інтернет-конференції щороку і залучати до участі все більше учасників. Наступного року організатором конференції буде НТУ «Дніпровська політехніка».


Інформація кафедри системного аналізу і управління НТУ «Дніпровська політехніка»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт