Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.04.2019

Електроенергетика продовжує приваблювати абітурієнтів!

На кафедрі систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка» відбулася зустріч з випускниками технікумів м. Жовті Води та м. Кам'янське, які були приємно вражені від побаченого та почутого щодо перспектив отримання спеціальності електроенергетичного профілю.
Наша кафедра систем електропостачання активно розвиває матеріально-технічну базу разом з провідними виробниками та представниками ринку електрообладнання: EDS-Engineering, ABB, ETI, Рівненський завод високовольтної апаратури, Flexel та іншими. Завдяки такому співробітництву забезпечується високий рівень підготовки студентів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». 

Співпраця з головними роботодавцями галузі регіону такими, як: EDS-Engineering, ДТЕК «Дніпровські електромережі», ДТЕК Придніпровська ТЕС, Центральна Енергетична Компанія, VOLTA, – дозволяє молоді впевнено дивитися у майбутнє ще на етапі вступу до Дніпровської політехніки. І не лише претендувати, а навіть обирати місце працевлаштування за фахом.
Саме тому НТУ «Дніпровська політехніка» – провідний заклад вищої освіти та енергетичний освітній центр регіону й України! Працюємо, розвиваємося та продовжуємо рухатися далі. Все буде ЕНЕРГІЙНО! Працюємо разом для досягнення розвитку та зростання України!


Кафедра систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт