Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.04.2019

«Вищі навчальні заклади - платформа для підготовки енергоаудиторів»

У Києві на базі НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine) відбулася конференція «Вищі навчальні заклади - платформа для підготовки енергоаудиторів»

Розвиток даного напрямку сприятиме забезпеченню сталого розвитку України шляхом підвищення енергоефективності об'єктів житлового фонду. В кінцевому результаті це дозволить значно посилити енергонезалежність нашої держави, на чому наголосив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко. У роботі взяли участь представники більше ніж 30 закладів вищої освіти, на базі яких створено відповідні комісії щодо атестації енергоаудиторів. До речі, на базі НТУ «Дніпровська політехніка» у 2018 році започатковано відповідну атестаційну комісію
Для якісного забезпечення цього процесу Мінрегіоном разом з GIZ Ukraine (з урахуванням досвіду Німеччини) розробили комплексну Програму навчання, яку ЗВО зможуть імплементувати та використовувати для підготовки висококваліфікованих фахівців. 

Наш університет представили співробітники кафедри систем електропостачання Іван Луценко та Євген Кошеленко, які активно брали участь у заході та засвідчили підписом на «стратегічній карті» готовність Дніпровської політехніки бути платформою щодо підготовки енергоаудиторів європейського зразка для потреб України. 


Ми йдемо правильним шляхом! Все буде УКРАЇНА!


Кафедра систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт