Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
22.03.2019

Радість моя – Земля!

В ювілейну 120-річницю нашого університету відзначається така ж дата від часу створення кафедри геодезії (раніше кабінет геодезії та маркшейдерського мистецтва). У культурно-освітньому центрі учасників свята привітали: перший проректор О.О. Азюковський, декан ФБ І.І. Усик та завідувач кафедри геодезії В.В. Рябчій. Офіційна частина завершилася врученням подяк кращим студентам.

Як завжди, оригінальним був святковий концерт, підготовлений за сценарієм доцента О. Є. Янкіна «Чотири історичних віхи альма матер». Розпочав історичний екскурс п’ятирічний Денис, який грав роль молодого Катеринославського Вищого Гірничого училища. Далі періоди розвитку Дніпропетровського гірничого інституту і Національного гірничого університету представили студенти другого та четвертого курсів. У ролі НТУ Дніпровська політехніка» виступив автор і режисер Олександр Янкін. Все це подавалося у віршованій формі й з музичним супроводом. 

Сповнені любові й тепла до матінки Землі, артисти торкнулися хвилюючої теми сьогодення – профорієнтації і майбутніх абітурієнтів. За допомогою сучасних музичних хітів було показано основні напрями діяльності кафедри геодезії і, зокрема, спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. Сюди включили й розповіді про традиції кафедри, наприклад, передачу глобуса від випускної групи наступним послідовникам. Завершився концерт феєричною піснею «Все буде добре в кожного із нас». Будемо і ми мати на це надію.


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт