Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.05.2019

Конференція Європейського молодіжного парламенту – у Дніпровській політехніці

З 3 по5 травня 2019 року на базі Дніпровської політехніки тривала Регіональна Конференція Європейського молодіжного парламенту.

Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – це міжнародна освітня платформа, яка об'єднує 40 національних осередків в країнах Європи. Як найбільша молодіжна організація в Європі ЄМП створює унікальний простір для політичних дебатів, міжкультурного діалогу, політичної освіти та обміну ідеями між волонтерами з різних країн. Завдяки ЄМП тисячі молодих людей щороку отримують професійні й особисті навички та долучаються до міжнародного волонтерства.
Протягом трьох днів 60 активних школярів і студентів віком від 16 до 22 років у складі шести комітетів обговорювали теми, об'єднані загальною ідеєю використання новітніх енергетичних ресурсів під керівництвом досвідчених модераторів.

Серед організаторів та учасників заходу студенти фінансово-економічного факультету – Катерина Денісенко, Марина Орлова (спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування), а також Валерій Міщенко (спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії). 
Ми пишаємось студентами ФЕФ!

Щиро дякуємо керівництву Дніпровської політехніки за допомогу у проведенні заходу в стінах нашого улюбленого університету, а саме: ректору Г.Г. Півняку, першому проректору О.О.Азюковському, проректору з перспективного розвитку М.В. Трегубу, проректору з навчальної роботи Ю.Т. Хоменко, проректору з господарської діяльності О.Є Григор'єву, відділу міжнародних зв'язків!


Фінансово-економічний факультет НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото Микити Скрипниченка, відеостудія «Юність» 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт