Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.05.2019

Юні школярі у світі мехатроніки

10-11 травня 2019 року на базі НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся півфінал освітньо-тренувальної програми Interpipe Mechatronic Lab, організатори якої – компанія Інтерпайп, НТУ «Дніпровська політехніка» і КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти».

Зазначимо, що компанія Інтерпайп забезпечила всебічну підтримку проведення Програми на теренах НТУ «Дніпровська політехніка». Тренерами шкільних команд в освітньо-тренувальній програмі Interpipe Mechatronic Lab стали викладачі й студенти кафедри електропривода НТУ «Дніпровська політехніка», що дозволило професійно занурити учасників у світ мехатроніки.
Програма Interpipe Mechatronic Lab тривала 12 тижнів, протягом яких школярі навчались керувати промисловим обладнанням на міні-тренажерах компанії FischerTechnik через їх алгоритмізацію та програмування. 

Учасниками програми стали команди з 30 шкіл м. Дніпро і Дніпропетровської області, які опанували 4 модулі очного навчання мехатроніці в лабораторіях НТУ «Дніпровська політехніка». Учні дистанційно вивчали теоретичний матеріал під керівництвом кураторів від навчального закладу і викладачів НТУ «Дніпровська політехніка», а також закріплювали вивчений матеріал виконанням практичних домашніх завдань.
Учасники виявили неабияку зацікавленість і з захопленням готувались до півфінальних змагань. За результатами півфіналу 6 команд вийшли у фінальні змагання Mechatronic Battle на Interpipe Tech Fest, які відбудуться 19-20 жовтня 2019 р. 

10 травня 2019 року путівку у фінал вибороли команди: Просянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської районної ради, НВК №130 і НВК-ліцей №100.
За підсумками 11 травня 2019 року кращі результати показали команди: КЗО «Фінансово-економічний ліцей», КЗО НВК № 99, КЗО «Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю» ДМР.
Висловлюємо щиру вдячність Компанії Інтерпайп за підтримку і натхнення в поширенні знань з мехатроніки серед школярів, а також КВЗО «Дніпровська академія неперервної освіти» за сприяння участі в Програмі зацікавлених учнів закладів середньої освіти.

Вітаємо команди-фіналістів освітньо-тренувальної програми Interpipe Mechatronic Lab. З нетерпінням очікуємо на зустріч у Mechatronic Battle на Interpipe Tech Fest 19-20 жовтня 2019 року. 


Олена Горяча ЦРП «Бізнес-інкубатор НГУ»
Фото відеостудії «Юність»  


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт