Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.05.2019

INTERPIPE Mechatronic Lab – тепер у Дніпровській політехніці

16 травня на кафедрі електропривода відбулося відкриття нової лабораторії мехатроніки та робототехніки. Ця лабораторія – результат плідної співпраці НТУ «Дніпровська політехніка» та компанії Інтерпайп
Лабораторія оснащена діючими макетами технологічного обладнання німецької компанії Fischertechnik: конвеєрами. автоматизованими складами, лініями сортування за кольором, лініями металообробки, роботами тощо. Макети мають у складі електричні двигуни, давачі, контролери. 

Мехатроніка – технічна професія майбутнього, суть якої в управлінні, обслуговуванні й ремонті промислових роботів і сучасного автоматизованого обладнання.   

Лабораторія буде використовуватися для підготовки інженерів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (професійне спрямування «Програмовані мехатронні та робототехнічні системи автоматизації»), а також старшокласників шкіл області в рамках проекту Interpipe Mechatronic Lab (http://elprivod.nmu.org.ua/ua/entrant/iml/index.php).

В урочистостях взяли участь директор з економіки та фінансів Денис Морозов та директор з корпоративних відносин Дмитро Кисилевський компанії Інтерпайп і, звичайно, Дніпровської політехніки та середніх шкіл області. 


Микола Козачковський, 
професор, завідувач кафедри електропривода 
Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт