Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
21.05.2019

«Модна» Дніпровська політехніка!

17 травня представники кафедри основ конструювання механізмів і машин (конструювання, промислової естетики і дизайну) і магістри групи 132-18-2, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» в рамках спеціальності 132 Матеріалознавство взяли участь в масштабному заході краси та мистецтва – Всеукраїнському молодіжному фестивалі мод «Весняна акварель». Фестиваль відбувся на базі Дніпропетровського державного коледжу технологій і дизайну. 

Захід націлено на розвиток духовного рівня, формування художньо-естетичних смаків у молодіжному середовищі та розширення зв’язків в галузі. Студенти з різних міст України представили понад тридцять колекцій в різних номінаціях.

Для кафедри конструювання, промислової естетики і дизайну це перші кроки в напрямку fashion industry. Студенти Г.С. Москаленко, І.М. Батаєв під керівництвом викладачів Т.О. Письменкової та І.В. Вернера розробили й представили образ «Digital yoga fashion», в якому гармонійно поєднано комфорт, функціональність та зручність. Образ об’єднав сучасні технології зі стародавніми методиками саморозвитку.

Запропонована робота стала приємною несподіванкою для організаторів фестивалю. Представлена модель виконана як 3D прототип. До речі, 3D моделювання дозволяє вдосконалювати образ в кілька покликів, підбирати необхідний колір, фасон і, що цікаво, розмір заданої моделі. А найголовніше – можна побачити результат в лічені хвилини без матеріальних і фізичних витрат.

У такий спосіб подачі інформації представники НТУ «Дніпровська політехніка» знайомили фахівців fashion industry – студентів, викладачів, адміністрацію міста і бізнесменів з сучасними можливостями та професіями майбутнього.

За результатами роботи студенти отримали грамоти учасників фестивалю. А організатори, учасники та гості заходу зацікавилися продемонстрованими можливостями й висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю!
Дніпровська політехніка продовжує традиції й шукає нові напрями розвитку.Інформація кафедри основ конструювання механізмів і машин 
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт