Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
22.05.2019

Міс & Містер НТУ «Дніпровська політехніка»

21 травня відбулася найочікуваніша подія весни – фінал конкурсу «Міс та Містер НТУ «Дніпровська політехніка». Хочеться зазначити, що даний захід вперше проводиться в статусі Дніпровської політехніки. Учасники конкурсу – це переважно студенти 2 курсу.

Виступ розпочався цікавим відео, завдяки якому глядачі могли ближче познайомитися з темпераментами учасників. Після цього на сцені вперше зі своїм дефіле з'явилися конкурсанти. Далі ми мали змогу познайомитися з журі конкурсу, серед якого були представники департаменту освіти нашого міста та декількох модельних агентств, а також студентський актив і тогорічний Містер та Міс НТУ «ДП», який брав активну участь у підготовці учасників.

А далі почалося найцікавіше: ми побачили візитки конкурсантів та спільний танцювальний вихід. Після цього на сцену вийшли з черговим запальним дефіле окремо хлопці та окремо дівчата. Приємним подарунком став танець від студента Дениса Ткачова.
Настрій підтримував дійсно талановитий ведучий Денис чи, як він себе називав, Ден. У перервах між виступами проводилися цікаві розіграші різноманітних сертифікатів і це дуже зацікавило публіку. 
Яскраво представили конкурс талантів, де кожен учасник зміг проявити себе в найкращому світлі. Анна Дринова, Юлія Ткачук і Анастасія Грицаюк порадували публіку запальними танцями, до них приєднався Ілля Бачак, який запалив зал танцем у стилі Pole dance. 
Глядачі змогли насолодитися чудовим співом Олександра Желяпіна та Олексія Олійника, які акампонували собі на гітарі.
Білова Юлія почала виступ декламацією поезії й супроводжувала грою на синтезаторі. Валерія Мілюсіна заінтригувала всіх своєю відеорозповіддю. Декламуванням вризили аудиторію Діана Процак та Максим Мєфьодов. Як було зазначено ведучим, «крайнім» виступом став Stand Up від Богдана Лейченка, який зміг зарядити зал позитивом.
Глядачів потішив виступ-подарунок від Анастасії Огневої та Дмитра Єремешка, які виконали попурі з всесвітньовідомих хітів. Поки журі обирали переможців із залу запрошували бажаючих щось заспівати. Напружену атмосферу очікування результатів розрядили усім відомі композиції: «Батарейка», «Районы-кварталы», «Солдат», «Старі фотографії» та інші.
Найбільш бентежним моментом стало оголошення результатів. Учасники показали своє останнє дефіле: дівчата були одягнуті в гарні вечірні сукні, а хлопці – в костюми.

Наші переможці: 

Міс Дніпровська політехніка 2019 – Юлія Білова,

факультет інформаційних технологій, група 125-17-2Віце-міс Дніпровська політехніка 2019 – Юлія Ткачук,

факультет менеджменту, група 073-17-1Містер Дніпровська політехніка 2019 – Богдан Лейченко,

електротехнічний факультет, група 141-17-1Віце-містер Дніпровська політехніка 2019 – Ілля Бача,

механіко-машинобудівний факультет, група 131-17-1


 Дійсно чудовий вечір з неймовірно теплою й приємною атмосферою, де кожен зміг насолодитися видовищним дійством.


Влада Лобанова, 
студентка кафедри філології та мовної комунікації

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт