Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.07.2019

Драйвовий, вишуканий, захопливий – у Дніпровській політехніці відбувся бал!

Викладачі, студенти і випускники Дніпровської політехніки на бал збиралися ретельно. Цього року він ювілейний, присвячений 120-й річниці рідного університету.

Традиційно - жива музика від симфонічного оркестру Театру опери та балету, конфеті, виступи оперних солістів. Учасники балу майже пів року старанно готували танцювальні номери. У програмі вісім танців: віденський вальс, полонез, два повільних вальси, полька, танго, румба й менует.


Сюрпризом вечора став танець викладачів університету. Університет із визначною датою привітали також і гості балу, а саме представники департаменту освіти і науки облдержадміністрації Микола Кравченко і Марина Єлісєєва, та вручили грамоти за високу результативність у навчанні найкращим студентам, а за самовіддану працю у підготовці висококваліфікованих спеціалістів — найкращим молодим вченим університету.

Спеціально на честь ювілею започаткували вручення нагород у номінаціях «Кращий молодий викладач» і «Кращий молодий науковець». Свої нагороди отримали й студенти політехніки – за творчу, спортивну, громадську діяльність та успіхи у навчанні.

Кульмінація вечора - обрання Королеви й Короля балу, а також Герцога і Герцогині балу. Після останнього, вільного танку, до якого могли приєднатися усі бажаючі, ювілейний бал завершився святковим феєрверком і традиційною фотосесією.


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фотозвіт відеостудії «Юність»

Відеосюжет D1CHANNEL:

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт