Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
22.07.2019

Термін подання заяв про вступ завершується 22 липня

До 18 години 22 липня триває прийом заяв та документів від абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Списки вступників, які рекомендовані до зарахування на бюджет, опублікують не пізніше 18.00 години 26 липня на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA»

Надання рекомендацій до зарахування абітурієнтів на бюджет відбуватиметься на підставі конкурсного бала та визначених пріоритетів. Детальніше про рейтинговий відбір у 2019 році дивіться за посиланням.

За інформацією ІС «Вступ.ОСВІТА.UA», станом на ранок 21 липня до навчальних закладів вже подано 1 млн 358 тисячі заяв від вступників на спеціальності всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів.

Абітурієнти, які вступають до вишів для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), подали більше 841 тисячі заяв.

Всі заяви вступників оприлюднені на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що здійснює оперативне інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах. Інформація на сайті оновлюється двічі на добу.

За матеріалами сайту Освіта 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт