Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.06.2019

Делегація НТУ «Дніпровська політехніка» відвідала Монтан-Університет Леобен (м. Леобен, Австрія)

Делегація НТУ «Дніпровська політехніка» відвідала Монтануніверситет Леобен (Австрія) в рамках спільного проекту академічної мобільності Erasmus+

Для співробітників міжнародних відділів початок літа розпочався з відвідування Монтануніверситету Леобен (Австрія) – єдиного університету Австрії, що спеціалізується на підготовці фахівців в гірничовидобувній промисловості, металургії та розробці корисних копалин. Ще з 2012 року між Монтануніверситетом та НТУ «Дніпровська політехніка» зав’язалися дуже плідні відносини в науковій та освітній сферах. Протягом 7 років викладачі, співробітники беруть участь у стажуваннях, викладаннях лекцій, спільних дослідженнях, а також у тренінгах, організованих співробітниками відділу міжнародних відносин Монтануніверситету Леобен.

Щорічно студенти нашого університету беруть активну участь у конкурсах на навчання за магістерською програмою «Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів» (“Advanced Mineral Resources Development”). За підтримки міжнародної програми кредитної академічної мобільності Erasmus+ студенти мають можливість пройти навчання протягом одного семестру за фахом, а також подаються на участь в конкурсі міжнародних літніх і зимових школах, організованих партнерським університетом. 
20190603_115908 (1).jpg
У 2019 році відбувся черговий етап академічної мобільності Erasmus+, в рамках якого делегація викладачів та фахівців галузі міжнародних відносин НТУ «ДП» презентували наукові, методичні та міжнародні досягнення університету. Так, професор Олександр Ковров провів цикл лекцій з біотехнологій у гірництві для співробітників, магістрантів та докторантів кафедри промислової охорони довкілля та технологій процесів Монтануніверситету Леобен, а також обговорив з завідувачем кафедри проф. Маркусом Лехнером перспективи участі в спільних дослідницьких проектах в галузі сучасних екологічних технологій відновлення довкілля, утилізації пластикових відходів та нових біотехнологій.
IMG_20190605_204726_483.jpg
Провідні інженери відділу міжнародних проектів та міжнародної академічної мобільності Олена Дяченко та Катерина Пряжнікова ознайомились з особливостями роботи міжнародного офісу Монтануніверситету Леобен (Австрія), який очолює проф. Пітер Мозер, а координатор з академічної мобільності Erasmus+ Сайкхантуя Буйанасан провела тренінг для співробітників міжнародних відділів НТУ «ДП» щодо перспектив спільної участі в проектах Erasmus + К1 (міжнародні проекти) та К2.

Так, крок за кроком партнерські університети розширюють коло співпраці в царині сучасних технологій за підтримки європейських програм академічних обмінів.

 Відділ міжнародних зв’язків НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт