Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
08.04.2019

Організаційна зустріч "Готуємося до 4Ps"

31.03.19 - 6.04.19 
Початок реалізації проекту «4П для молоді: публічні, популярні, прогресивні та продуктивні» в рамках програми Ерасмус+ - Нарощення потенціалу в сфері молоді - Східне партнерство. 

В березні 2019 року розпочав свою реалізацію міжнародний проект «4П для молоді: публічні, популярні, прогресивні та продуктивні», де НТУ «Дніпровська політехніка» є одним з партнерів. Координатор проекту від НТУ «Дніпровська політехніка», менеджер відділу міжнародної академічної мобільності Пряжнікова Катерина взяла участь в організаційній зустрічі проекту, що проходила у м. Неаполь, Італія з 31 березня по 6 квітня 2019 року. 
2_5195368165533549933.jpg
Проект "4П для молоді: публічні, популярні, прогресивні та продуктивні" організований вірменськими та європейськими партнерськими організаціями з метою сприяння розвитку потенціалу молодіжних працівників та молодих педагогів та використання зв'язків з громадськістю, засобів комунікації та медіа у своїй щоденній молодіжній роботі; формування конструктивних відносин зі своїми партнерами та цільовою аудиторією; зробити свої організації та повсякденну роботу громадськими, популярними, прогресивними та продуктивними. 

Протягом робочого тижня представники партнерських організацій розподілили обов'язки по проекту, спланували проведення локальних інформаційних компаній та представили досвід своїх інституцій в реалізації проектів Європейського Союзу та програми Еразмус+.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт