Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.03.2019

Молодіжна конференція в рамках міжнародного проекту

Початок реалізації проекту «Визнання досвіду волонтерської діяльності молоді в процесі працевлаштування» в рамках програми Ерасмус+ - Нарощення потенціалу в сфері молоді - Східне партнерство. 

Координатор проекту НТУ «Дніпровська політехніка», менеджер відділу міжнародної академічної мобільності Пряжнікова Катерина, координатор академічної мобільності відділу міжнародних проектів Дяченко Олена
IMG-20190307-WA0048.jpg
Метою конференції є створення платформи для молодіжних працівників та волонтерів для обговорення питання визнання волонтерської діяльності молоді у країнах партнерах проекту. 

На початку березня розпочав реалізацію міжнародний проект «Визнання досвіду волонтерської діяльності молоді в процесі працевлаштування», де НТУ «Дніпровська політехніка» є одним з партнерів. Також в цьому проекті беруть участь представники вищих закладів, та некомерційних організацій зі стран Європейського Союзу (Іспанія, Греція, Нідерланди, Швеція), а також Грузія і Вірменія. 
FB_IMG_1551772937632.jpg
Головна мета проекту: домогтися визнання досвіду волонтерської діяльності в суспільстві та серед роботодавців, затвердження її результатів на місцевому та національному рівнях, розвитку компетенцій волонтерів та адаптації їх до вимог ринку праці, підтвердження їх досвіду навичками та знаннями, що отримані в рамках неформального навчання. 
FB_IMG_1551695600497.jpgFB_IMG_1553163803745.jpg
В результаті реалізації проекту очікується підвищення участі молоді в громадському суспільстві, починаючи з процесів прийняття рішень. Визнання результатів волонтерської діяльності мотивуватиме молодь до активної участі в громадських ініціативах, отримувати знання, навички та досвід, який в подальшому зміцнить їх конкурентоспроможність на ринку праці.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт