Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
27.09.2019

На радісних крилах святкового концерту

Завдяки спільним творчим зусиллям ректорату, зокрема, проректора Юрія Хоменка, профспілкового комітету, директора культурно-освітнього центру Наталії Луценко, неповторній ведучій, професору Марині Пашкевич, режисеру театру Олексію Дугінову, хореографу Вадиму Кащеєву, редактору і режисеру відеороликів Анні Калуцькій – усі присутні в залі на півтори години опинилися у казково красивій атмосфері. 

Не було офіційної сцени, традиційних доповідей – було справжнє свято! Подякуємо за його прекрасну підготовку також службі маркетингу в особі Катерини Пілової, за оригінальні виставки й організаційну роботу – жіночій раді, гемологічному центру й студентській раді. 

Минула п’ятниця, субота, неділя… і наступив понеділок вражень. Найчастіше можна було почути: «Я у захваті!». «Обов’язково скажіть слова величезної подяки тим, хто готував концерт», - попрохала Тамара Хаянок і десятки наших колег. Зателефонували колеги-журналісти: «Неперевершено!» – це слова Тамари Котишевої, Валентини Орлової, Миколи Павленка. Микола Долгов, член спілки краєзнавців України, і Таїсія Ковальчук, радіожурналіст: «Хочеться сказати багато гарних слів: вишукано, мистецьки, креативно! Так органічно й чудово поєдналися виступи університетських аматорів і професіоналів оперної сцени. Прекрасна двомовна ведуча! Вихід на сцену ректора, його слова додали віри, сили й енергії. Браво,друзі!». 

Команда фото і відеооператорів студії «Юність», Інформаційно-аналітичного центру особливо відчула атмосферу радості, вдячності рідному університету, його неповторному ректору за цей чудово проведений час в оперному. Ми переконані, що наші численні гості з Німеччини, Литви, Польщі, Казахстану, Франції, Великобританії, високоповажні академіки Василь Кремень, Олександр Амоша, ректор Національного університету ім. Т.Г. Шевченка Леонід Губерський теж перейнялися цими почуттями. Університету передали щирі вітання відомі державні і політичні діячі України, давні друзі та випускники університету, серед яких – Борис Патон, Вітольд Фокін, Валерій Пустовойтенко та інші.

Учасниками концерту були також господарі театру опери та балету : солісти, хор , оркестр, актори балету, які продемонстрували найвищий рівень мистецької майстерності.
Присутні гарно сприйняли запальні музичні композиції у виконанні колективу студентів музичної академії ім. М. Глінки. 

Однією з родзинок концерту став вальс випускників і викладачів політехніки і пісня у виконанні теж нашого випускника Олександра Оверченка. 

Сцена яскравіла від маленьких рухливих постатей дитячих колективів Павлоградщини і Полтавщини, які вітали університет від імені ділових партнерів ДТЕКу та Полтавського ГЗК, і створили сонячний настрій. 
Як завжди, на висоті був чоловічий народний вокальний колектив «Обертон» Дніпровської політехніки, який виконав оновлений гімн університету.
Відомий офтальмолог, заслужений лікар України Валерій Сердюк вразив до глибини душі піснею «Соколята». Запам’яталося енергійне виконання англійською «We are the champions» нашої випускниці Наталі Янчук.
А насамкінець – святковий подарунок від студентів – «Добрий ранок, Україно!». Потішили знайомі обличчя наших студентів, у тому числі й першокурсників , які звеличували Україну й університет натхненною піснею й танцями. 
Єдиний лаконічний, наснажений добром і позитивом словесний виступ належав тій людині, яка впродовж майже 40 років ненастанно плекає і оберігає альма-матер – нашому ректору Геннадію Григоровичу Півняку. Зала не вщухала від овацій, зустрічаючи гідного керманича Дніпровської політехніки. Його слова заряджали усіх на подальші університетські будні відчуттям радості, відчуттям причетності до політехнічного храму науки у Дніпрі. 


Інформаційно-аналітичний центр НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт