Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.10.2019

НТУ «Дніпровська політехніка» в умовах надзвичайної ситуації – допомога студентам

Сьогодні ректор НТУ «Дніпровська політехніка» Геннадій Півняк та проректори зустрілися зі студентами, які мешкали у гуртожитку №2. 
_MG_8159.JPG_MG_8142.JPG
Обговорили надзвичайну ситуацію, що склалася після утворення провалля біля цього гуртожитку, на розі проспектів Яворницького та Гагаріна. Ректор розповів студентам про обставини події, повідомив, що триває обстеження будівлі, на місті працює комісія ДСНС та профільних міських служб. 

Після позитивних висновків комісії мешканці гуртожитку зможуть забрати свої речі. Цей процес буде організований додатково, до нього залучатимуть рятувальників та поліцію, щоб запобігти внутрішньому мародерству. Поки що невідомо, наскільки аварійною є будівля гуртожитку №2 і чи придатна вона для проживання. У деяких помешканнях, в які переселили студентів, триває ремонт, і ректор заспокоїв невдоволених – з фінансуванням ремонту зголосилися допомогти ПХЗ, ДТЕК, міськрада Дніпра та Міносвіти. Підтримали Політехніку й інші ЗВО міста – ДНУЗТ та УДХТУ готові надати свої гуртожитки для наших студентів. 
_MG_8150.JPG_MG_8147.JPG
Тим часом університет надає студентам всебічну підтримку – матеріальну, фінансову та психологічну (лінія цілодобової психологічної підтримки – (067) 39 35 615, Юлія Миколаївна). Організоване триразове гаряче харчування та навчання за індивідуальним графіком. Ректор Геннадій Півняк наголосив: «Ми вас не залишимо», і закликав звертатися за будь-якою необхідною допомогою. 

Про подальший перебіг подій студентів інформуватимуть через офіційні канали зв’язку у месенджерах та соцмережі.
Також необхідну інформацію завжди можна отримати у своїх деканів та
у штабі допомоги за адресою: пр.Дмитра Яворницького, 19, корпус 4, НТУ "ДП", кімната 29,
а також за телефоном гарячої лінії - (066) 010 32 31.


ІАЦ НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіностудія "Юність""

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт