Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
31.10.2019

Тижні Німеччини в НТУ «Дніпровська політехніка»

Кожного року в жовтні-листопаді за ініціативою посольства ФРН в Україні проходять «Тижні Німеччини». Сьогодні, 31 жовтня, у рамках цього проекту Українсько-німецький культурний Центр НТУ "Дніпровська політехніка" провів культурно-країнознавчий захід. Ключова тематика зустрічі пов’язана з 30-ю річницею падіння Берлінського муру
5.JPG
На захід завітав постійний заступник Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку ( з офісом у Дніпрі) Петер Шмаль. Викладачі Центру підготували цікаву програму з показом документальної стрічки «Існування та падіння Берлінського муру, об’єднання Німеччини». Студенти НТУ «Дніпровська політехніка» дізналися багато нового про доленосні сторінки німецької історичної спадщини.
10.JPG6.JPG
Петер Шмаль зауважив: «Тижні Німеччини започаткували у 2013 році. З того часу вони є дзеркалом німецько-української співпраці у різних галузях та на різних рівнях. Це і проекти у сфері культури й мистецтва, і зустрічі економічних партнерів, і співпраця у сфері освіти й науки, проекти, що поєднують людей, міста і країни".
7.JPG
Учасники зустрічі взяли активну участь у конкурсах та вікторинах, які висвітлюють різні аспекти німецького буття: культури, мистецтвa, спортy, музики, архітектури та інших. Активних учасників та переможців нагородили цікавими призами. Слід зазначити, що з кожним роком захід об’єднує все більше охочих і сприяє поширенню знань серед студентів університету про мову, історію та культуру Німеччини. 
3.1.JPG3 (1).JPG
Українсько-німецький культурний Центр НТУ «Дніпровська політехніка» 
Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт