Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.12.2019

Нова перемога Політехніки на міжнародному рівні

Асистент кафедри електроенергетики Кириченко Марина Сергіївна стала стипендіаткою однієї з найпопулярніших міжнародних програм – Стипендіальної програми ім. Лейна Кіркланда (The Lane Kirkland Scholarship Program) у 2019/2020 навчальному році, тривалість якої складає 9,5 місяців. 
1.jpg
Кириченко М.С. перемогла у відкритому конкурсному відборі, який проводився для кандидатів з 11 країн: України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану та Узбекистану. 
2.jpg
Програма функціонує з 2000 року і була запроваджена для молодих лідерів, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки й громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні. 

З середини вересня 2019 року Кириченко М.С. перебуває на стажуванні на базі Краківської гірничо-металургійної академії ім. Ст. Сташіца та працює над виконанням індивідуального науково-дослідного проекту «Охорона навколишнього середовища та відновлювані джерела енергії в контексті сталого розвитку: досвід Польщі для України». Його матеріали будуть використані в навчальному процесі НТУ «Дніпровська політехніка» для підготовки студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. 

В цілому на участь у програмі цього року надійшло 230 заяв, з яких у III етапі за результатами співбесіди у консульстві Республіки Польща було відібрано 47 найкращих. 

Зазначимо, що це вже не перша відзнака Марини Сергіївни на міжнародному рівні – у 2016 році вона стала стажисткою при Нагороді ім. Івана Виговського, яка присуджується Колегією провідних польських університетів під патронатом Президента Республіки Польща. 

P.S. Польсько-Американський Фонд Свободи (спонсор програми) і Фонд "Лідери Змін" (адміністратор програми) вже оголосили відкритий конкурс на участь в Стипендіальній програмі імені Лейна Кіркланда у 2020/2021 році. Дедлайн – 1 березня 2020 року. 
Більш детальна інформація за посиланням: http://www.kirkland.edu.pl/

Асистент кафедри електроенергетики НТУ "ДП", М.Кириченко 
ІАЦ НТУ "ДП"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт