Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.01.2020

Студенти Політехніки, які навчаються у Литві, зустрілися з ректором

16 січня 2020 р. ректор НТУ «Дніпровська політехніка» зустрівся зі студентами 2 та 3 курсу, що навчаються за міжнародною програмою «Світова політика та економіка». Її провадять НТУ «ДП» спільно з Університетом ім. Вітаутаса Великого (Каунас, Литва)
IMG_6405.JPG
Студенти - Круговий Антон, Здесенко Поліна з групи 052-17-2, Власенко Данило і Корота Олександр зараз перебувають у Литві, і зміст розмови стосувався навчання за кордоном. А саме: 
  • адаптації наших студентів до навчання в литовському університеті; 
  • особливостей навчального процесу в Литві й відповідності його до НТУ «ДП»; 
  • фінансових умов навчання і перебування за кордоном; 
  • наявності мовних проблем та шляхів їх усунення; 
  • відносин наших студентів з іншими студентами, викладачами та міжнародними службами Університету ім. Вітаутаса Великого. 
IMG_6415.JPGIMG_6413.JPG
Студенти детально розповіли про своє життя у Литві, поділилися пропозиціями щодо покращення навчального процесу в Дніпровській політехніці, детально описали свої побутові умови, подякували керівництву університету за створення цієї унікальної програми й реальну допомогу в процесі адаптації до нових умов навчання та перебування за кордоном.

Наприкінці зустрічі студенти отримали подарунки від ректора Геннадія Півняка, директора Навчально-наукового інституту гуманітарних і соціальних наук Сергія Грищака й завідувача кафедри історії та політичної теорії Геннадія Первого, що також були присутні на зустрічі.
IMG_6423.JPG
Інформація кафедри історії та політичної теорії НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - Микита Скрипниченко, кіноцентр "Юність"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт