Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
27.01.2020

Проєкт «Студент на один день» діє!

23 січня до Дніпровської політехніки завітали учні ЗОШ № 128 разом з вчителем О.Є. Ніколенко і директором школи П.О. Чорнобаєм, до речі, у недавньому минулому викладачем кафедри історії та політичної теорії нашого університету.

Бажані гості взяли участь у профорієнтаційному заході – проєкті «Студент на один день», що проводив Інститут гуманітарних і соціальних наук.

Майбутні абітурієнти з захопленням провели час у стінах найстарішого університету Придніпров’я: прослухали інформативну лекцію завідувача кафедри історії та політичної теорії Г.Л. Первого про наш навчальний заклад; оглянули івент-центр «CoLibry», про діяльність якого розповіла працівник бібліотеки Т.О. Недайвода; дізналися про книжні скарби однієї з найбільших бібліотек серед ЗВО міст. А також ознайомилися з новими спеціальностями гуманітарного спрямування у Центрі естетичного розвитку, де кафедри ІГСН представили спеціальності: культурологія – кафедра філософії; історія, антропологія – кафедра історії та політичної теорії; філологія – кафедра філології та мовної комунікації.

Школярам дуже сподобався Центр культури української мови ім. Олеся Гончара. Тут вони мали змогу жваво поспілкуватися з завідувачем кафедри філології та мовної комунікації, професором С.Є. Ігнатьєвою, та директором Центру І.К. Цюп’як.

Останньою локацією проєкту стала приймальна комісія НТУ «Дніпровська політехніка», де А.В. Кожевников розповів цікаві для абітурієнтів подробиці вступної кампанії.
Задоволені та мотивовані залишили стіни Політехніки майбутні студенти.

ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото - кіноцентр «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт