Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
05.02.2020

Презентація виставки «Інтеграція. Присутність»

Сьогодні, 5 лютого, у Центрі естетичного розвитку при кафедрі філософії і педагогіки НТУ «Дніпровська політехніка» відбулася презентація виставки «Інтеграція. Присутність». На зустріч завітали студенти, співробітники нашого університету і багато гостей. 

Випускниці Дніпровської політехніки, художниця Олена Капшукова і письменниця Ольга Рєпіна, презентували свою творчість – абстрактний живопис та графіку, а також літературні твори.
Олена Капшукова закінчила магістратуру за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», Ольга Рєпіна отримала червоний диплом за спеціальністю «Геофізичні методи розробки корисних копалин» . 
Сьогодні Олена Капшукова – художник, ілюстратор. Вона працює в жанрі абстракції в авторському стилі. Ольга Рєпіна − журналіст, письменник, літературний та арт-критик, психолог.

Справжньою окрасою виставки стала витончена музика від студентів Дніпровської академії музики ім.Глінки: Олександра Архипова, Валерії Хариної, Поліни Андреєвої та Дмитра Плєшкунова. Вони представили молодіжну спільноту «Арт-Ерія» за підтримки проректора з гуманітарної та виховної роботи Академії Дарії Коротенко.

Живопис, графіка, слово та музика наповнили Центр естетичного розвитку кафедри філософії і педагогіки художніми образами та естетичним задоволенням.


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка», кафедра філософії і педагогіки НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото - кіностудія «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт