Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.02.2020

Ще одна інноваційна лабораторія в Дніпровській політехніці!

26 лютого в НТУ "Дніпровська політехніка" відбулося відкриття нової навчальної лабораторії Interpipe Mechatronic Lab2. Лабораторію створено за сприяння нашого давнього партнера компанії ІНТЕРПАЙП
MG_1782.JPG
Компанія передала кафедрі електропривода дві станції MPS виробництва FESTO (Німеччина), які імітують технологічні процеси маніпулювання та сортування деталей. FESTO спеціалізується на розробці навчального обладнання для шкіл і ЗВО усього світу. Зокрема, на аналогічному обладнанні проходять міжнародні змагання з робітничих професій World Skills.
IMG_5488.JPGIMG_5422.JPG
В нашій лабораторії проводитимуть практичні заняття не тільки для політехівців, а й для студентів коледжів, технікумів і профтехучилищ. Навчальні станції симулюють роботу промислових ліній і управляються за допомогою програмованих контролерів. У майбутньому саме ці знання допоможуть грамотно управляти, обслуговувати й ремонтувати сучасне автоматизоване обладнання та промислових роботів.
MG_1753.JPG
На відкритті були присутні Петро Коржевський (Заступник міністра освіти і науки), Дмитро Кисилевський (народний депутат України), Ірина Шумік (генеральний директор директорату професійної освіти МОН), Олексій Полторацький (директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА), Антон Демура (заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА), Людмила Новак (начальник управлінні комунікацій та корпоративних відносин ТОВ "ІНТЕРПАЙП Україна"), Тетяна Абрамян (начальник управління з підбору і розвитку кадрів ТОВ "ІНТЕРПАЙП Україна"). 
IMG_5479.JPG

Фото - кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт