Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.02.2020

Інтерактивний семінар з екології

25 лютого 2020 р. в івент-центрі «CoLibry» відбулася зустріч представників департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради зі студентами та співробітниками НТУ «Дніпровська політехніка». 
2 (1).jpg
Інтерактивний семінар розпочав директор Навчально-наукового інституту Природокористування НТУ «Дніпровська політехніка» В.І. Бузило, який підкреслив, що в університеті понад двадцять років ведеться підготовка студентів екологічного та природоохоронного профілю. Він відзначив також, що співробітники та студенти кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування в напрямку розв'язання екологічних проблем нашого міста. 
4.jpg
Завідувач кафедри А.В. Павличенко відзначив, що співробітники ННІ Природокористування більше ніж десять років активно співпрацюють з департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради в напрямку розв'язання наукових задач у сфері охорони навколишнього середовища. Крім того, співробітники університету входять до складу науково-технічної ради департаменту, а студенти проходять там практики та збирають матеріали для підготовки наукових, курсових і кваліфікаційних робіт. 
6 (1).jpg
Директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради О. Б. Семенко окреслив актуальні екологічні проблеми міста Дніпро та пріоритетні заходи, які запроваджує департамент для їх вирішення. Відмітив, що в рамках договору про співробітництво з НТУ «Дніпровська політехніка» реалізуються можливості для проведення спільних комплексних наукових досліджень, видання наукових збірок праць, організації та проведення науково-методичних і науково-практичних форумів, конференцій, симпозіумів, семінарів, творчих дискусій, академічних читань тощо для пошуку й підтримки інноваційних технологій в природоохоронній діяльності та підготовці висококваліфікованих фахівців. 
5 (1).jpg
Заступник директора департаменту, начальник управління комунальної екології І.А. Козлова окреслила перспективні напрями залучення студентів і науковців природоохоронного профілю до розв'язання екологічних проблем міста Дніпро. Також відзначила особливості діяльності департаменту в напрямку розв'язання проблеми поводження з твердими побутовими відходами з урахуванням досвіду Японії. 
7 (1).jpg
На завершення зустрічі гості закликали студентів і співробітників не бути байдужими до екологічних проблем нашого міста та долучатися до різноманітних природоохоронних заходів, які проводить міська влада. Студенти та співробітники проявили високу активність та подякували гостям за цікаву інформацію і реальні приклади розв'язання нагальних проблем нашого регіону.

Артем Павличенко, д.т.н., професор, завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища  

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт