Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
04.03.2020

Друга зустріч в медіа-школі Політехніки

04 березня у CoLibry в рамках проєкту Dniprotech Public communications за ініціативи Фінансово-економічного факультету, Кафедри обліку і аудиту та на запрошення Інформаційно-аналітичного центру НТУ «Дніпровська політехніка» відбулася зустріч з шеф-редакторкою телеканалу Суспільне у Дніпрі Валерією Мальченко
IMG_7506.jpg
Тема зустрічі – розвиток мас-медіа у сучасному світі. На заході були присутні студенти та викладачі різних кафедр університету. 
IMG_7550.jpg
Для студентської молоді це була слушна нагода спілкування з професіоналом. Вміння правильно формулювати питання, доступно висловлювати свої думки, володіння комунікативними навичками, необхідними для успішної роботи у своїй сфері, команді, колективі, критичне мислення, креативність, самоорганізація, навички вирішення конфліктів – в цьому запорука успіху не тільки професійного, а й загальнолюдського успіху. 
IMG_7557.jpg
Студенти були активні в спілкуванні, поставили пані Валерії багато цікавих питань. Наприкінці зустрічі студентам запропонували декілька питань – чи вистачає в сучасному світі комунікацій, чи є проблеми з комунікаціями і якщо є, то які – і можливість на камеру висловити власну думку. У такий спосіб вони отримали практичний досвід у режимі бліц-опитування.


Марина Пашкевич, проф., завідувач кафедри обліку та аудиту НТУ «Дніпровська політехніка» 
Фото - кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт