Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
09.06.2020

Перемога у конкурсі інженерних проєктів

Для створення умов якісного навчання майбутнім фахівцям неодмінно потрібна підтримка високотехнологічного бізнесу і профільних підприємств.

Компанія «Донецьксталь» на чолі з Ільдаром Салєєвим мотивує студентів до розвитку, отримання нових знань і забезпечує працевлаштування в Україні, а також сприяє престижності інженерної освіти.

Потужну підтримку талановитих студентів компанія «Донецьксталь» реалізує в рамках конкурсу інженерних проєктів. Учасники цього конкурсу провели дослідження і представили креативні та ефективні рішення на запропоновані виробничі завдання.

Проєкти учасників мали відповідати наступним критеріям: розв'язання поставленої проблеми, можливість реалізації в умовах підприємства, масштабованість запропонованого рішення, економічний ефект від впровадження, якість представленої роботи й захисту проєкту перед директоратом компанії «Донецьксталь».

Серед учасників конкурсу були студенти НТУ «Дніпровська політехніка» та ДВНЗ ДонНТУ.

Публічний захист проєктів відбувся у режимі відеоконференції. За результатами інженерного конкурсу студентка четвертого курсу Дніпровської політехніки Аліна Горохова посіла I місце та отримала сертифікат на 40 000 гривень. Вона представила проєкт «Аналіз причин виходу з ладу підшипників скребкового конвеєра і розробка рішення збільшення терміну їх служби».

Ментор від нашого університету – завідувач кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну НТУ «Дніпровська політехніка» Кирило Альбертович Зіборов, ментор від компанії «Донецьксталь» – начальник бюро наладки та діагностики обладнання ОФ «Свято-Варваринська» Андрій Прободяк.

Щиро дякуємо генеральному директору Ільдару Салєєву, директорам структурних підрозділів компанії «Донецьксталь», менторам студентів-учасників та членам журі за підтримку і зміцнення інженерної освіти в Україні. Окрема дяка організаційному комітету конкурсу.

Саме такий підхід відповідає європейській стратегії трансферу знань та технологій.


За інформацією кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт