Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.06.2020

Тебе ми пам'ятаємо, мить неповторна балу випускного! Nostalgie...

У цей день у Дніпровській політехніці за традицією відбувся б випускний бал. Наші учасники вже активно готувалися, проводили репетиції й азартно вибирали святкове вбрання, але епідемія коронавірусу внесла свої корективи. Тому цього року ностальгуємо і згадуємо, як це було - у 2005 ми відновили традицію випускних балів, закладену ще на початку ХХ сторіччя у Катеринославському вищому гірничому училищі. 

Як усі хвилювалися, адже це така відповідальність перед нашими славетними попередниками та сучасними випускниками й гостями! До балу студенти кілька місяців навчаються класичних танців у артиста балету Театру опери та балету Вадима Кащєєва. Акомпанемент забезпечує симфонічний оркестр оперного. На танцполі - вальс, танго, полька, мазурка, менует… 

Бал став надзвичайно популярним явищем у бурхливому житті нашого університету. Окрім випускників, в ньому з величезним задоволенням стали брати участь і викладачі, які чекають його і сумлінно готуються, і все завжди минає бездоганно. 

Тож поки що насолоджуємось відео балу 2005 року – першого після перерви у кілька десятиліть. І чекаємо наступного року, наступного балу, наступної святкової феєрії!


Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт