Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
22.09.2020

День освітян в Регіональному англомовному навчальному Хабі «DnirpoTECHub»

21 вересня відбулась зустріч до Всесвітнього дня освітян в Регіональному англомовному навчальному Хабі Дніпровської політехніки «DnirpoTECHub». Серед присутніх: викладачі й випускники нашого університету та представники інших закладів вищої освіти міста. До них також долучилися проректор з перспективного розвитку Микола Трегуб, директор Навчально-наукового інституту економіки Артем Бардась, доцент кафедри маркетингу Катерина Пілова та професор з Туреччини, доктор філософії Ібрагім Мурадов. Останній, до речі, працює в Дніпровській політехніці за програмою академічних обмінів науковцями.

Зустріч відкрила координатор Хабу, завідувач кафедри іноземних мов НТУ "Дніпровська політехніка" Світлана Кострицька. Вона запропонувала присутнім визначити, що вирізняє викладача закладу вищої освіти. Учасники зустрічі працювали в командах, кожна з яких презентувала результати своєї роботи. Загалом, портрет освітянина вийшов багатогранний. Він – мислитель, коуч, дослідник, радник, помічник. Викладач завжди відрізняється своєю креативністю, зваженістю, розумінням студента та його потреб, умінням цікаво організувати навчальний процес, а головне – він повинен бути проактивним.

Щоб відповідати сучасним процесам інтернаціоналізації вищої освіти, бути конкурентоспроможним, брати участь в програмах академічного обміну, викладач також має постійно вивчати англійську мову. Професор Артем Бардась вручив сертифікати слухачам курсів Центру мовної підготовки за програмою «Підготовка до міжнародного іспиту APTIS». Учасники курсу пів року готувалися до іспиту, який планується у жовтні.

Лідер Хабу доцент Марія Ісакова нагадала присутнім про місію «DnirpoTECHub».
Президент Всеукраїнського відділення Міжнародної асоціації вчителів англійської мови Ольга Павленко у режимі онлайн привітала викладачів Дніпра з початком нового навчального року. Вона побажала успіху й процвітання Хабу, яких тільки три на теренах України: в Дніпрі, Умані й Чернівцях.
Ще одне відеопривітання отримали з Чернівецького Національного університету ім. Федьковича від лідера Хабу “English Friendly Environment Booster” професора Олени Манютіної.

Доцент кафедри іноземних мов Ірина Зуєнок ознайомила всіх з програмою короткого термінового курсу «Основи викладання англійською мовою у закладах вищої освіти». Вона спеціально розроблена фасилітаторами Хабу для розвитку педагогічної фахової майстерності викладачів-початківців.

Програма отримала схвальний відгук професора Ібрагіма Мурадова, який розповів колегам про свій професійний шлях від студента до викладача і науковця та роль англійської мови в ньому. Він погодився приєднатися до команди фасилітаторів Хабу, серед яких: старший викладач Наталія Нечай, директор Українсько-французького центру Політехніки Євгенія Солдатенко-Косарєва, вчителі ЗОСШ № 23 Юлія Жданова та Ольга Петрова.

Учасники зустрічі також обговорили й скоординували план дій на новий навчальний рік та обмінялися думками у колі професіоналів. Як говориться в англійському прислів’ї: "A good beginning makes a good ending". Сподіваємось, що цей навчальний рік буде успішним для викладачів і студентів.

Дякуємо усім за командну роботу та цінні ідеї!


Кафедра іноземних мов НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото – кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт