Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.11.2020

DigiEduHack2020

12-13 листопада студенти НТУ "Дніпровська політехніка" у складі команди "Наутілус" виступили на міжнародному челенджі (конкурсі) DigiEduHack2020. Його тематика "Рішення для віртуальної геологічної екскурсії або короткострокової практики". Цей конкурс організував University of Miskolc (м.Мішкольц, Угорщина) за підтримки Європейського інституту інновацій і технологій, що є складовою частиною програми Horizon 2020 Європейського Союзу.

Третьокурсники спеціальності 103 "Науки про Землю" Сергій Литвинов, Дмитро Гончар, Данило Сінкевич (103-18-2) та Михайло Сармін (103-18-3) здобули ІІ премію. Варто зазначити, що переможцями стали представники University of Oxford (Великобританія). 

Тема конкурсу актуальна у 2020 році, адже польові практики та подорожі стали недоступними через covid-19. Хоча і в звичайний час відвідування віддаленого або важкодоступного геологічного об’єкта потребувало певних зусиль та коштів.

Конкурс "Solution for virtual geological exploration field trip or short internship" – це свого роду одноденний брейнсторм із пошуку ідей, які змогли б покращити освітній процес в геологічних науках в контексті всесвітнього локдауну. Якщо не можна організувати звичайну експедицію, то як зробити віртуальну, аби було максимально просто, зручно та доступно й ефективно? Час на генерацію ідеї та її формулювання – лише один день.

Проаналізувавши багато інформації, студенти спробували поєднати безкоштовну мобільну платформу для відображення 3D-моделей та моделі, які є у вільному доступі. І випробували. 

Результат експерименту – маючи в руках лише мобільний телефон, студент-геолог зможе виконати домашнє завдання викладача в просторовому представленні, а викладачу не знадобиться спеціальних знань для формування вихідних даних. Сформулював завдання та відправляйся на вивчення відслонень хоч на інший континент.


За інформацією Науково-дослідної частини НТУ "Дніпровська політехніка"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт