Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.12.2020

Наші студенти-енергетики – магістри

НТУ "Дніпровська політехніка" активно співпрацює з підприємствами високотехнологічного бізнесу регіону і впроваджує елементи дуальної освіти. Така співпраця – запорука висококласної підготовки наших студентів та їх професійного становлення. 

Серед наших партнерів – група компаній EDS Engineering, ДТЕК "Дніпровські електромережі", ПрАТ ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія", ТОВ "Профенергогруп". Студенти кафедри електроенергетики спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" поєднували навчання в нашому університеті та роботу на цих профільних підприємствах. Нещодавно вони успішно захистили кваліфікаційні роботи магістрів.

Студенти кафедри електроенергетики стали висококласними спеціалістами – інженерами та менеджерами проєктів у компанії EDS Engineering
У новоствореній Лабораторії SMARTGRID-технологій EDS вони з відмінними результатами захистили свої магістерські проєкти. Вітаємо магістрів-енергетиків: інженера з розрахунків Єлизавету Губанову, інженера електротехнічної лабораторії Віталія Чубченка, інженера виробничо-технічного відділу Олександра Чорнокуренка, електромонтажника силових мереж та електроустаткування Івана Рудика, інженера-проєктувальника Андрія Солощенка.
 
    
       
Наші випускники, і вже співробітники ПрАТ ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія" на "відмінно" захистили реальні проєкти та отримали ступінь магістра. Інженери служби розподільних мереж Владислав Цяпка та Ганна Хохотва, а також електромонтер з ремонту устаткування підстанцій 35 кВ і вище Владислав Кірнасов підтвердили свою висококласну профільну підготовку. 
Цьогоріч голова Державної екзаменаційної комісії за спеціальністю "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" – кваліфікований фахівець Центральної енергетичної компанії, директор сервісного центру обслуговування клієнтів Олександр Тяжемов. 
 
 
Студенти профільної кафедри Анатолій Приходько та Андрій Ковальов також стали магістрами. Вони на високому рівні захистили свої проєкти, за якими працюють на виробництві ТОВ "Профенергогруп" на посадах інженера та електромеханіка.
 
Співробітники кафедри електроенергетики НТУ "Дніпровська політехніка" і високотехнологічні партнери нашого університету відповідально ставляться до виконання місії, яка полягає у розвитку професійних та моральних цінностей кожного студента.
Наші студенти відчувають цю небайдужість і підтримку від університету та профільних роботодавців, а ми помічаємо їх вдячність та готовність до подальшої співпраці.

Дякуємо всім нашим партнерам за плідну співпрацю! 
Якщо хочете стати професіоналом та отримати високоякісну освіту за інноваційними спеціальностями, долучайтеся до великої сім'ї Дніпровської політехніки:


Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка" за інформацією кафедри електроенергетики

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт