Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.01.2021

Ми відкриваємо проєкт «Moms in Business»!

Мами в бізнесі.jpg
Матусі, знудились бути просто домогосподарками? Або шукаєте шляхи стати самодостатніми бізнес-леді? «Moms in Business» – це комплексний проєкт саме для вас! Його метою є стимулювання жінок в ОТГ до створення та започаткування власного бізнесу, перетворення ідей у реальні бізнес-пропозиції та підготовки їх інвестиційних проєктів. 

Проєкт направлений на: 

  • жінок, які перебувають в декреті, 
  • безробітних мам, 
  • мам багатодітних сімей. 
У програмі «Moms in Business» передбачено вивчення структурованого планування (Lean CANVAS), технік самопрезентації, генерування вдалих ідей, створення бізнес-моделей та інвестиційних проєктів. Важливою особливістю проєкту «Moms in Business» є психологічна підтримка, менторство та юридичні консультації. Це гарантує всеосяжний старт для ведення власної справи. 

Особливість нашого підходу проявляється також у поєднанні онлайн та офлайн форматів навчання.
Ініціатива «Матусі в бізнесі: розширення економічних можливостей для жінок як протидія наслідкам пандемії COVID-19» реалізована Громадською організацією «Центр розвитку освіти, науки та інновацій НТУ «Дніпровська політехніка» та партнерами у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Ініціатива "Матусі в бізнесі" реалізується Бізнес-інкубатором Дніпровської політехніки у партнерстві з кафедрою економічного аналізу і фінансів, кафедрою маркетингу та відділом маркетингу, ГО "Ресурсний центр сталого розвитку" та ГО "Центр розвитку освіти і науки та інновацій НТУ "ДП" та компанією Farfalla.

Запрошуємо взяти участь у проєкті!

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт