Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
23.01.2021

Ректора Політехніки Геннадія Півняка нагороджено орденом "За заслуги" І ступеня!

Щиро вітаємо ректора НТУ "Дніпровська політехніка" Геннадія Григоровича Півняка з високою Державною нагородою – орденом "За заслуги" І ступеня! 

Указом Президента України №24/2021 за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено нашого ректора! 

Таким чином, Геннадій Григорович став повним кавалером ордену "За заслуги" перед державою - у 2012 році він був нагороджений орденом ІІІ ступеню, а у 2015 - ІІ.  Ректора наградили.jpg

Роль особистості Геннадія Півняка для Дніпровської політехніки важко переоцінити - за його ректорства університет безупинно розвивався і був на передовій науки, міжнародного співробітництва та фахової підготовки спеціалістів найвищого рівня. Тут ніколи не боялися змінюватися, і заклад пройшов блискучий шлях від Гірничого інституту до Політехнічного університету, який входить в число найкращих ЗВО України! Академік Г. Г. Півняк — визнаний у світі вчений, генератор неординарних ідей, талановитий педагог та організатор масштабних і актуальних наукових досліджень. Щиро вітаємо!

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт