Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.03.2021

НТУ «Дніпровська політехніка» та IТ Dnipro Community підписали Меморандум про співпрацю

10 березня перший проректор НТУ «Дніпровська політехніка» Олександр Азюковський та виконавчий директор IT Dnipro Community Євген Гостіщев підписали Меморандум про співпрацю. Пріоритетне завдання партнерства - підвищення рівня підготовки молодих і перспективних фахівців, які отримують сучасну освіту у сфері ІТ
_MG_7967.JPG
Зокрема, підписанти Меморандуму домовилися про: 
  • обмін інформацією щодо нових завдань, досліджень і розробки у сфері сучасних інформаційних технологій, 
  • співробітництво у програмах та проєктах, що будуть організовані з урахуванням спільних інтересів, 
  • консультування щодо змісту освітніх програм, 
  • перепідготовку та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету, 
  • проведення спільних публічних заходів та інше. 
НТУ «Дніпровська політехніка» та IT Dnipro Community і раніше активно взаємодіяли в рамках окремих проєктів. Наприклад, студенти університету регулярно долучаються до онлайн-турів IT-компаніями міста Learn IT, які організовує ком’юніті. Тепер сторони планують поглибити співпрацю задля досягнення спільних цілей
MSA00662.JPG
Олександр Азюковський наголосив, що ефективна взаємодія з IT Dnipro Community принесе суттєву користь обом сторонам: 
“Наш університет готує понад 1500 фахівців з Інформаційних технологій, які потребують якісного супроводу професіоналів-практиків, подальшого працевлаштування і найголовніше — практичного досвіду. Обидві сторони нашого партнерства мають потужні ресурси, щоб разом створювати краще майбутнє”. 

Завідувачка кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем НТУ «Дніпровська політехніка» Ірина Удовік підкреслила: 
                                     “Разом з IT Dnipro Community ми сформували перелік форм співпраці на 2021 рік, обговорили необхідність рецензування змісту освітніх програм, а також визначили форми залучення студентів нашого вишу до заходів ком’юніті. Ми очікуємо, що IT Dnipro Community буде сприяти співпраці “Дніпровської політехніки” з місцевими ІТ- компаніями”. 

Чим важливий документ для IT Dnipro Community, пояснив Євген Гостіщев
“Подальше зростання ІТ-індустрії безпосередньо залежить від талановитих високоосвічених кадрів, які здобувають знання в таких вишах як НТУ «Дніпровська політехніка». Ми прагнемо співпрацювати з цим навчальним закладом більш системно і структуровано, щоб сприяти максимально якісній підготовці фахівців до успішної роботи в провідних ІТ-компаніях міста”.
MSA00683.JPG

НТУ «Дніпровська політехніка» — національний вищий навчальний заклад м. Дніпра, який існує понад 120 років. На сьогодні високоякісну освіту гарантують кваліфіковані викладачі, сучасні комп’ютерні засоби, бібліотека з понад мільйоном книг та сучасні технології навчання. На факультеті інформаційних технологій університету навчається 1570 студентів. Тут представлені всі шість спеціальностей галузі «Інформаційні технології»: Інженерія програмного забезпечення, Комп’ютерні науки, Комп’ютерна інженерія, Системний аналіз, Кібербезпека, Інформаційні системи та технології. 

Офіційний сайт компанії IT Dnipro Community: http://itdni.pro
 

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіноцентр "Юність", Стас Мардаровський та Костянтин Осінній

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт