Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
31.03.2021

Дніпровська політехніка - партнер проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»!

НТУ «Дніпровська політехніка» за результатами національного відбору закладів вищої освіти України отримав статус партнера в реалізації проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»! Університет буде залучений до 3-річної програми підготовки викладачів із кібербезпеки та впровадження практичних навчальних лабораторій (кіберполігонів). 

НТУ «Дніпровська політехніка» - серед чотирнадцяти провідних закладів вищої освіти України, що готують фахівців з кібербезпеки, та став єдиним учасником програми з Дніпропетровської області
1rectorsUSAID.jpg
Участь у проєкті є надзвичайно важливою для професійної підготовки фахівців з кібербезпеки України. Його мета - зменшення та потенційне усунення вразливостей кібербезпеки в секторах критичної інфраструктури України. Проєкт працює над розвитком нових кадрів у галузі інформаційної безпеки та реалізацією потенціалу талантів. 
2сертификат USAID.jpg
Кожному обраному закладу вищої освіти планується надати доступ до хмарних кіберполігонів. Це дозволить викладачам контролювати та оцінювати практичні навички своїх студентів під час захисту прототипів елементів об’єктів критичної інформаційної інфраструктури від різноманітних кіберзагроз. 

Перша частина програми підготовки викладачів з кібербезпеки розпочнеться вже в червні 2021 року. Перед її початком планується підписання угоди про співпрацю із керівництвом закладу. 
11.png6.png
Агентство США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів.

Онлайн-трансляція заходу відбулась у Facebook 
Відеозапис події 

#CyberSchool #CyberActivityUA #CyberSecurityUA 


координатор проєкта USAID від НТУ ДП, 
старший викладач кафедри БІТ 
Дмитро Тимофєєв 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт