Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.04.2021

Збільшуємо масштаб дуальної форми навчання!

НТУ "Дніпровська політехніка" активно розвиває співпрацю з високотехнологічним бізнесом нашого регіону! Наш університет бере активну участь у пілотному проєкті щодо впровадження дуальної форми здобуття вищої освіти за низкою спеціальностей. 

Одним з найяскравіших прикладів успішної та надзвичайно продуктивної взаємодії університету із галузевими роботодавцями є спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка". Вона охоплює всі сучасні напрями розвитку надважливої галузі національної економіки - електроенергетичної, а саме: інтелектуальні системи електропостачання, відновлювані джерела енергії, енергоменеджмент, енергоаудит, мехатроніку, робототехніку, електромобільність тощо. 
_MG_9129.JPG
Ми підписали Угоду про співпрацю з дуальної форми здобуття освіти між НТУ "Дніпровська політехніка" та компанією ETL GROUP, яка активно розвивається за перспективними напрямами в електроенергетичній галузі та довіряє нашим талановитим студентам вирішувати фахові виробничі завдання, раціонально поєднуючи процес навчання в університеті та працевлаштування за спеціальністю. 
_MG_9127.JPG_MG_9099.JPG
_MG_9143.JPG

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - Костянтин Осінній, кіноцентр "Юність" До списку© 2006-2022 Інформація про сайт