Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.04.2021

"Тиждень студентської науки" – 76 студентська науково-технічна конференція

15 квітня студенти НТУ "Дніпровська політехніка" взяли участь у науково-технічній конференції «Тиждень студентської науки».

На кафедрі нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка» пройшло онлайн-засідання секції І – "Технології видобутку корисних копалин". У конференції взяли участь 19 студентів профільної кафедри Дніпровської політехніки та Національного університету «Львівська політехніка».
 

Робота секції пройшла на високому науково-технічному рівні. Студенти презентували цікаві та актуальні доповіді. До дискусії долучилися не тільки студентська молодь, а й викладачі кафедри. 
Учасники конференції отримали відповідні сертифікати.
 
На базі кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну НТУ «Дніпровська політехніка» також провели студентську науково-технічну конференцію "Тиждень студентської науки".

Зустріч пройшла в змішаному форматі з дотриманням усіх карантинних вимог. Активну участь взяли не тільки студенти 2-5 курсів спеціальності 132 "Матеріалознавство", а й першокурсники які отримали свій перший досвід публічного виступу
Також до заходу долучилися учні Дніпровського відділення Малої академії наук.
 
Наші студенти завжди готові підкорювати вершини! 
Щиро вдячні всім учасникам конференції!


За інформацією кафедри нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка»; кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт