Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
28.04.2021

Дніпровська політехніка взяла участь у конференціях до Всесвітнього дня охорони праці

27 квітня 2021 року в рамках Всесвітнього дня охорони праці відбулися: 
  • ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів „Проблеми та перспективи розвитку охорони праці” 
  • Всеукраїнська науково-практична конференція викладачів та фахівців-практиків „Охорона праці: освіта і практика”.  
Конференції проходили за підтримки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, НТУ "Дніпровська політехніка" та науково-виробничого журналу «Охорона праці»

З привітальним словом до учасників виступили в.о. ректора НТУ «Дніпровська політехніка» Г.Г.Півняк, перший проректор НТУ «Дніпровська політехніка» О.О.Азюковський, проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності А.Д.Кузик та головний редактор журналу “Охорона праці” Д. Л. Матвійчук. 
охорона.jpg
Також наші науковці та студенти виступили з доповідями на секційних засіданнях. Найбільш знаковими були доповіді, присвячені: 
  • оцінці ризиків стресових ситуацій на робочому місці (доповідач: Яворська О.О. професор кафедри охорони праці та цивільної безпеки), 
  • підвищенню безпеки праці - через наукове обґрунтування запобіжних заходів (доповідач: Чеберячко С.І. професор кафедри охорони праці та цивільної безпеки) 
  • та студентів ННІ Природокористування: Дьякова Д.В. Соколовської О.А. Лісовенка В.Г. Грезента О.П. Музикі Є.А. Пелих К.С. 
Доповіді наших студентів були визнані цікавими, актуальними та викликали бурхливі професійні дискусії. На переможців чекають призи та дипломи від журналу «Охорона праці».До списку© 2006-2022 Інформація про сайт