Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.05.2021

Пасхальна виставка хендмейду

5 -7 травня пройшла Пасхальна виставка хендмейду співробітників університету, учасників HandMadeHub в івент-центрі "CoLibry" НТУ "Дніпровська політехніка". Її організувала Жіноча рада нашого університету. 

Свою творчість презентували: голова Жіночої ради Любов Лупацій (пасхальний декор), діловод канцелярії Наталя Богруденко (пасхальний хендмейд), старший інспектор відділу кадрів Марина Гутор (гарне і запашне мило ручної роботи), секретар відділу кадрів Дар'я Панасідіна, методист МІБО Вероніка Вишньова (вишивка бісером).
Також у виставці взяли участь майстрині: Світлана Савранська, Анна Ярошевська, Ірина Коптєва, Олена Беліченко.

Коли занурюєшся в атмосферу виставки, усвідомлюєш, що потрапив у казку. Або відчуваєш себе дитиною, яка потрапила у казку і постійно відкриває рота від приголомшливої краси. А її дуже багато, тієї краси і вона виняткова, чарівна та феноменальна!
Нагадуємо, HandMadeHub створений і діє на базі івент-центру "СоLіbrу" науково-технічної бібліотеки НТУ "Дніпровська політехніка" (за ініціативи Культурна Ліга Сходу / Cultural League of the East, Жіночої ради Дніпровської політехніки та підтримки ректорату).
 

Жіноча рада НТУ "Дніпровська політехніка", Науково-технічна бібліотека НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіноцентр "Юність" НТУ "Дніпровська політехніка" 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт