Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.06.2021

Подарунки від щирого серця

Світле свято – День захисту дітей у багатьох з нас викликає особливо щемливі почуття. Насправді не лише цього дня, а й завжди, хочеться захистити нашу малечу і підлітків та подарувати їм радість.
Приємно, що до добрих справ Дніпровської політехніки долучаються наші студенти. До Дня захисту дітей Студентська рада факультету будівництва за підтримки декана Олександра Скобенка провела благодійну акцію. На зібрані кошти купили солодощі та іграшки, вироблені з дерева (для розвитку моторики рук дітей з ДЦП).

Студенти звернулися до Жіночої ради університету й запропонували разом завітати до колишніх наших підшефних. Нині це Комунальний заклад освіти «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр № 9 «ДОР».

Саме сьогодні, 1 червня, представники Студентської ради факультету будівництва Павло Масло й Олеся Аксьонова, голова Жіночої ради НТУ «Дніпровська політехніка» Любов Лупацій та секретар факультету будівництва Ірина Коптєва привітали дітей зі святом і вручили їм від щедрого серця подарунки. Радість була взаємною.
  
 


Жіноча рада НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіноцентр "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт