Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.08.2021

Сильне партнерство

Ректор НТУ "Дніпровська політехніка" Олександр Азюковський та ректор Азербайджанського державного університету нафти та промисловості Мустафа Бабанли підписали меморандум про співробітництво

Ця важлива подія відбулася у Посольстві Азербайджанської Республіки за сприяння та підтримки Надзвичайного та повноважного посла Республіки Азербайджан в Україні Ельміри Ахундової

Меморандум відкриває нові можливості для наших університетів на всіх рівнях навчання та досліджень - обмін студентами та викладачами, спільні академічні програми та досліди, співробітництво у навчально-методичній роботі й науково-технічній діяльності. 

Ректор "Дніпровської політехніки" відзначив, що підписання меморандуму є проміжним етапом.

"Наші університети мають багату історію. Ми володіємо унікальними технологіями. У нас спільні цінності щодо студентів, науки. На території "Дніпровської політехніки" відкрито Азербайджанський культурний центр, оскільки ми маємо великий резерв для поліпшення інформаційного поля. Ми один про одного багато чого не знаємо і у нас в один одного є багато чому навчитися. Це є головним", - наголосив Олександр Азюковський.

Він звернув увагу, що обмін стосуватиметься не тільки студентів, але й проєктів, публікацій, досліджень.

Його колега, ректор Азербайджанського державного університету нафти та промисловості зауважив, що у меморандумі окреслені основні напрямки співпраці, яка передбачає підписання нових, конкретних угод у майбутньому.

"Основні напрями: звичайно, обмін студентами, обмін досвідом, посилання кращих професорів у Дніпро для читання лекцій у сфері нафти, газу, і, звичайно за новими напрямами. Ви самі знаєте, що наше століття вже інше. Зараз більше цифровізації і ІТ-технологій. Штучний інтелект найбільше складає наше повсякденне життя", - підкреслив Мустафа Бабанли.

Обидва ректори окреслили штучний інтелект, автоматизацію процесів разом із екологічністю та зменшенням викидів як головні напрями розвитку своїх навчальних закладів, а також як напрями співпраці між ВНЗ.

Зазначимо, що Азербайджанський державний університет нафти та промисловості входить у рейтинги провідних ЗВО світу у своїй сфері. Дніпровська політехніка, як один з кращих технічних університетів України, прагне не конкурування, але партнерства з найсильнішими вишами. 

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка" за матеріалами Укрінформ

Фото: Посольство Республіки Азербайджан 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт